Biblioteka Główna

ul. Bankowa 3

Telefon: (68) 355 34 28 - centrala
Fax: (68) 355 34 35

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Kierownik Działu Administracyjno-Finansowego)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Kierownik Działu Udostępniania Zbiorów)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wypożyczalnia Międzybiblioteczna)

Wykręcając numer telefoniczny (68) 355 34 28 i po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki należy wybrać numer wewnętrzny:

Kierownik Działu Udostępniania 13
Wypożyczalnia 12