Jest już prawie 1000 głosów! Ale to wziąż mało, żeby wygrać dla Biblusia górę książek! GŁOSUJ CODZIENNIE! Liczymy bardzo na Ciebie!

Znaleźliśmy się w gronie ponad 850 bibliotek, które w tej chwili walczą o... 50 tys. książek!

Żeby wygrać pakiet (250 książek), potrzebujemy Waszych głosów. Wystarczy, że rano przy kawie zajrzysz na stronę www.wspolneczytanie.pl, zalogujesz się, a potem jednym kliknięciem zagłosujesz na naszą bibliotekę. No, a potem, w wypadku wygranej, góra książek trafi na półki naszej biblioteki dziecięcej Bibluś.

Hasło akcji brzmi ,,Przerwa na wspólne czytanie", organizatorem jej jest Kinder Mleczna Kanapka, a ideą popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

Zasady konkursu są bardzo proste: biblioteki z największą liczbą głosów otrzymają zestawy książek i wygodne pufy. Ale żeby tak się stało, musicie głosować. Bo tak naprawdę to Wy decydujecie, które biblioteki zgarną główne nagrody.Te z największą liczbą głosów otrzymają zwycięskie pakiety. 20 najlepszych zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania. 100 kolejnych – zestawy 50 książek. Oprócz bibliotek przewidziano też nagrody dla rodziców z dziećmi! Aż 40 tys. książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać.

Chcesz, aby Twoja biblioteka otrzymała zestawy ciekawych książek?

Wejdź więc na stronę www.wspolneczytanie.pl i zagłosuj, w ten sposób zwiększysz szansę na nasze zwycięstwo. Pamiętaj, że każdego dnia możesz oddać jeden głos. Możesz też sprawdzić, ile głosów otrzymały poszczególne biblioteki. Głosowanie rozpoczęło się 2 października i potrwa do końca tego miesiąca.

Liczymy bardzo na Was i na Wasze głosy!